Vtipy

27. října 2008 v 14:17 | Misa Pavlikova |  Vtipy
Věno pro dcery
Kohn: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Čáp a žába
Kolem rybníka jde pes a potká žábu a žába se ho ptá: "Čááááu kam déééééš?" "Jdu si do města koupit nové kalhoty." Žába odpoví: "Tak běěěěěěžž!" Druhý den jde kolem rybníka kočka a potká žábu a žába se jí ptá: ,,Čáááááááu kam déééééééééš?" ,,Jdu si do města koupit novou mašli." Žába: "Tak běěěěěžž!" Kolem oběda jde kolem potoka čáp a potká žábu. Žába se ho ptá: ,,Čáááááááu kam déééééééééš?" Čáp: ,,Hledám žábu s velkou hubou." Žába sešpulí pusu a povídá: "Tady žadny nejsou."


Kladná odpověď
"Sire, přišel dopis od radního Weisse, píše, že chce přes bažinu za vaším domem postavit silnici. Mám poslat odmítavou odpověď?" "Nikoli Jean, to by nepomohlo a trvalo by to moc dlouho, než by se celá záležitost vyřešila. Napište mu, že souhlasím, ale musí si tu cestu přijít zítra vykrokovat."


Dva rybáři a smolař
Baví se tři rybáři o tom, jaké úlovky kdo chytil. Prvni: "Já chytil 3kilovýho kapra." Druhý: "Pche, já 5kilovou štiku."
Tretí: "To nic není, já chytil 10 kilovýho sumce." A první říká: "Že já vždycky začínám první."

První skladba
Jeden student na konzervatoři studoval skladbu. Blížily se mu závěrečné zkoušky a on musel dokončit své dílo. Jenže ho nic nenapadalo. Jednou potkal známého a povídá mu: "Člověče, já už nevím jak dál. Za týden mám odevzdat závěrečnou skladbu a nemám ještě ani notu." "Tak to ti můžu poradit. Vezmi skladbu od svého profesora a přepiš ji pozpátku. Nikdo to nepozná." "Hm, to už jsem zkoušel a vyšla mi Novosvětská."

Velká mlha
"Jean, venku je dnes opravdu velká mlha, že?" "Domnívám se, že nikoli, sire. Náš dům hoří." "Ó, to je strašné, Jean, a zrovna v takové mlze.."

Šampón pro policistu
Přijde policajt do drogerie a říká: "Prosím jeden šampon." Prodavačka říká: "Máme jen vaječný." Policajt odpoví: "Děkuji, ten nechci, já se chci umýt celý."


Bleší robota
Přijde chlap k doktorovi a říká: "Pane doktore,padají mně vlasy, co s tím mám dělat?" Doktor mu dá nějaké prášky a řekne mu, aby přišel na kontrolu příští týden. Za týden chlap přijde a stěžuje si: "Pane doktore, ty vlasy mi padají čím dál víc!" Doktor vezme lupu, podívá se mu na vlasy a říká: "No jo to se nedivím, když vám tam sedí blecha, drží žiletku a zpívá: "Gilette-pro muže to nejlepší."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisinka sisinka | Web | 28. října 2008 v 16:28 | Reagovat

ahojky na mím blogu začala soutěž o nej blog tak scháněj hlásky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama